Esp32-cam güvenlik kamerası

Merhabalar kolay gelsin. Bitirme projesi olarak ESP32-CAM güvenlik kamerası yapımı olan projeyi seçtim. Kod bloğunu paylaşıyorum fotoğraf olarak sizinle paylaşıyorum ve bu hatayı alıyorum. ilk önce ‘#include “ESP32_MailClient.h”’ komutu hata veriyordu. Resul Tüzen Bey’in attığı “ESP32-Mail-Client/src/ESP32_MailClient.h at master · mobizt/ESP32-Mail-Client · GitHub” bu linkten kütüphaneyi indirdim. Fakat şimdi de bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım. Çok fazla bir sürem kalmadı yardımcı olabilir misiniz?

Sorun programlayıcıda olabilir mi? Çünkü seçemiyorum programlayıcı karşıma çıkmıyor. Lütfen yardımcı olun bu konuda. Mezun olamayacağım yoksa.

SD.H kütüphanesini kontrol edebilirmisiniz ? muhtemelen ekli değil.

Cevabınız için teşekkürler. Baktığım bir forumda SD.h kütüphanesini silince düzeldiğini yazmıştı bir arkadaş. Silince gerçekten de kodu ESP32-CAM’e atabildim. Fakat şöyle bir problemle karşılaşıyorum. Fotoğrafı ekledim aşağıya. “Card Mount Failed” hatasını alıyorum. SD kartı görmüyor sanırım. Şuan ne yapabilirim. PIR sensörünü daha devreye kurmadım ondan dolayı alıyor olabilir miyim bu hatayı? Yoksa farklı bir çözümü mü var. Cevabınızı merakla bekliyorum teşekkür ederim

SD.h kütüphanesini appdata klasörünü takip ederek Arduino klasöründen sildim bu arada kodda duruyor kütüphane. Çünkü kütüphanenin çakıştığını söylüyordu hatada forumda gördüğüm çözümde SD.h kütüphanesini silme yönündeydi.