Arduino Bluetooth ile uzaktan kumandalı araba

Merhaba Bluetooth ile uzaktan kumandalı araba yapmak istiyorum. Fotoğraftaki kırmızı daire içerisindeki motor sürücü elimde var bunun ile yapabilir miyim? Bağlantılar ve kod sistemini gönderebilir misiniz?

elinizdeki sürücünün tam modelini yazarsanız bağlantı ve kodlama değiştireceğiniz yerleri daha net olarak tespit edebiliriz.

1- L9110 ÇİFT MOTOR SÜRÜCÜ KARTI
2- ARDUINO UNO KARTI
3- BLUETOOTH MODULU HC05
4- 6 V 250 RPM Motor ve Tekerlek
5- PİL YUVASI 4’ lü
6- ŞEFFAF PLEKSİ PLAKA
7- JUMPER KABLO
8- 4 ADET PİL

Ekteki resimlerde ve yukarıdaki listede bulunan malzemeler ile telefon ile uzaktan kumandalı araba yapmak istiyorum. Gerekli olan bağlantı şeması ve kodları paylaşabilir misiniz?L9110 CIFT MOTOR SURUCU KARTI

bluetooth rc controller

merhaba;
aşağıda linkini bıraktım sayfada size ait motor kontrolcüyle alakalı örnek döküman mevcut oradaki örneklerden sizin kodlarınıza uyarlayabilirsiniz.
https://robojax.com/arduino-code-l9110-dual-dc-motor-controller-module

Göndermiş olduğunuz linkteki gibi motor ve arduino bağlantılarını yaptım. videoda Bluetooth bağlantısı yoktu. Koduda arduino kartına yükledim. Motorlar göndermiş olduğunuz linkteki videodaki gibi sağa sola dönüyor. ben bunu istemiyorum. Benim istediğim ekteki fotoğrafta gözüken toplamış olduğum arabayı android telefonumdaki “Bluetooth RC Controller” uygulaması ile uzaktan arabayı kontrol etmek. Arduino kartının girişlerine Motor sürücü kartını Bluetooth kartını nasıl bağlamam gerekiyor birde gerekli olan kod sistemini paylaşabilir misiniz? Bu konuda yardımcı olmanızı rica ederim.


bluetooth rc controller
L9110 CIFT MOTOR SURUCU KARTI