Arduino IDE GFX Kütüphane Yükleme Hatası

Merhabalar,
Ben 0.96 inc sdd1306 ekranın kullanmak için gerekli olan “GFX” adlı kütüphaneyi farklı yollardan 3 kez indirdim. Biri “kütüphaneleri yönet” kısmından, diğerini ZİP. olarak diğerini ise dosya konumundan yükledim. Ardından dosya konumundan yüklediğimi sildim ama diğerlerini silemedim. Ardından dosya geznininden içinideki dosyaları sildim. Yani artık boş klasör olarak iki tane “GFX” kütüphanem oldu. Sonra da Arduino ide yi silipyükledim fakat “kütüphaneleri yönet” kısmındaki gitmedi. Ve içi boş olduğu için kullanamıyorum. Yardım eder misiniz? Şimdiden teşekkürler…

Merhabalar ,
iki kütüphanenin dosyasını silip ondan sonra yöneticiden sanki güncelleme yapıyormuş gibi istediğiniz versiyonu yükleyebilirsiniz.

Acaba nasıl silebilirim? Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

C:\Users\user\OneDrive\Documents\Arduino\libraries

Bu yoldaki Adafruit GFX isimli kütüphaneyi silebilirsiniz.

Merhabalar,
Aduinonun dosya kısmında öyle bir kütüphane yok.

Özür dilerim. Sıkıntıyı çözdüm. Sizin dediğinizi yaptım. Teşekkürler.

Merhabalar,
Projem için SSD1306 kütüphanesinin klasörüne erişip bir yeri değiştirmem lazım. Fakat Arduinonun dosya konumundaki librarys kısmında gözükmüyor ama kütüphane çalışıyor. Bu arada kütüphaneyi “kütüphaneleri yönet” kısmından yükledim. Klasöre nereden ulaşabilirim?

Merhabalar,
Belgeler kısmında da bir libraries kısmı bulunuyor oraya da bakmanızı tavsiye ederim.

Acaba dediğiniz kısım nerede?

Solda belgeler kısmına girin ordan arduino oradan libraries

Merhabalar, dediğiniz yerde sadece çalışmalar var. (çok özür dilerim görememişim)