Motor Sürücü Kartının Aynısını Bulabilir miyim?

Merhabalar. Görselini yukledıgım motor surucu kartı arızalandı. Yenisini almak istiyorum pekte anlamıyorum bu işten hangi kartı sipariş vermeliyim yardımcı olurmusunuz.

Merhabalar,
Görselini yüklediğiniz kart oyuncak arabalarda bulunan haberleşme ve motor sürücü kartına benziyor. Bu kartın aynısını bulamazsınız. Onun yerine çinli alışveriş sitelerinde oyuncak araba alıcı ve kumandası satılıyor onlardan kullanabilirsiniz veya arduino, D293, NRF24L01 modülleriyle oyuncak arabanızı(vb.) kontrol edebilirsiniz. Kolay gelsin :smiley: .

Kusura bakmayın Lütfen cok anlamıyorum. Oyuncak çift motorlu 4x4 olarak geciyor. Peki İşimi görecek baska motor sürücü kartı linki verebilirmisiz. Tekrardan tesekkurler

Yani elektronikçi arkadas kartı temizledi kucuk leğimler yaptı sonra bir ara araba çalıştı sonra tekrar arızalandı ileri gidiyor geri gitmiyor bir dönüyor bir dönmüyor tekerler falan derken sonrada entegreden dedi hatta komple kartını bulabiliyorsan kartı komple degiştirelim dedi.

O kartın aynısını bulamazsın. Bulma ihtimalin çok düşük. Dediğim gibi çin türevi sitelerde kumanda ve anakart birlikte satılıyor onlardan alırsın direk kullanırsın. Onun tam linkini veremem zaten küçük bir aramayla bulursun tabi gelme süresi cabası. Onun haricinde arduino, L293 motor sürücü ve NRF24L01 modülleriyle yazılım yazarak kullanabilirsin. Ama birisine kartı baktırdığına görede bununla uğraşacağını zanetmiyorum. Yineden kaynak bırakayım;

Başka söyleyebileceğim bir şey kalmadı. Karar sizin. Kolay gelsin :smiley: .