Robotistan Discord Sunucusu!

Herkese merhabalar forum topluluğu!
Biliyorsunuz Robotistan Forum projenizde yaşadığınız problemleri, yapmak istediğiniz projelerde öneri almak, makerlerin diğer makerlere yardım etmek ve bilgiyi paylaşmak amacıyla kuruldu.

Gerek forumun altyapısının uygunsuzluğu gerek işleyişin biraz yavaş olması biz makerlerin tanışıp kaynaşmasına pek olanak veremedi.
Biz de tanışıp kaynaşmak, projelere ortak arkadaşlar almak, mühendis arkadaşların kariyerimiz için tavsiyeler almak, çeşitli etkinlikler yapıp ödül kazanmak amacıyla bu discord sunucusunu kurduk.

Robotistan Discord sunucusunun :busts_in_silhouette:│kendinizi-tanıtın kısmından kendinizi tanıtabilirsiniz, :scroll:│kurallar kanalından her yerde olduğu gibi belli başlı kuralları okuyabilirsiniz, :pushpin:│sosyal-medya kanalından sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz, :loudspeaker:│duyurular yapacağımız etkinlikleri önceden haber alabilirsiniz, :bell:│robotistan-bildirim YouTube ve diğer plartformlarda paylaşılan içeriklerin duyusunu alabilirsiniz, :speech_balloon:│genel-sohbet aynı hobiye sahip insanlarla tanışabilirsiniz, :robot:│maker-chat projelerinizde öneri isteyebilir veya maker gündem konuları hakkında konuşabilirsiniz, :grey_question:│sorum-var kısmından sorularınızı sorabilirsiniz ancak unutmayın orada sorduğunuz sorular bir kaç gün sonra üste kalıp kimsenin ulaşamayacağı discordun karanlık yerlerinde kalacaktır onun için diğer arkadaşların da yararlanabilmesi için her zaman forumda sorularınızı sormaya özen göstermeye çalışınız :smiley: . :helicopter:│rc-araçlar rc projelerinizi, :wrench:│bak-ne-söktüm içini söktüğünüz cihazların fotoğrafını, :wrench:│bak-ne-yaptım bitirdiğiniz projeleri, :upside_down_face:│memes komik bulduğunuz şeyleri paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda ses kanalarına bağlanıp diğer arkadaşlarla bazen muhabbet, bazen yardım, bazen de oyun oynamak için ses kanalarında buluşabilirsiniz.

Hadi sende Robotistan Discord Topluluğuna katıl! :slightly_smiling_face: