Drone ve simülatör için kumanda

Merhabalar,

Yakın zamanda kumanda almayı planlıyorum henüz quad toplamadım fakat simülatör için alıcam. Fly-Sky İ6X almayı düşünüyorum.

Önerilerinizi bekliyorum iyi çalışmalar.

Merhabalar Hüseyin bey.

Quadcopter toplayanlar için i6x modeli giriş sevyesi için oldukça uygun bir kumandadır. Gerek kaynak konusun gerek kullanım konusunda oldukça güzel bir kumadadır.

Flysky FS-CT6B 2.4Ghz 6 Kanal ekransız modeli olan kumandayı da önerebilirim i6x modeline göre daha ucuzdur. Ancak üzerinde ekran olan bir kumada sizin için daha iyi olacaktır. Kalibrasyonları ve uçuş ergonomisi açısından ekranlı bir kumanda almanızı öneririm. i6x modeli giriş seviyesi için oldukça fazla işinizi görecektir.

3 Beğeni

Selamlar.

Gayet uygun bir kumandadır fakat bu kumandaya maalesef herkes erişemiyor. Genel bir yorum yapacak olursam, analog kumandaların başlangıç seviyesinde yeterli olacağını düşünüyorum. Örnek model verecek olursam FLYSKY FS-T4B önerebilirim.

Eğer ilk başta eğitim için düşünüyor, ilerleyen zamanlarda drone ile kullanmayı düşünüyorsanız, FLYSKY FS-I6 önerebilirim. Bu kumanda başlangıç ve orta seviye için uygun olacaktır.

Daha profesyonel bir şey istiyorsanız Radiolink veya Futaba serilerine bakabilirsiniz.

Şimdiden iyi eğlenceler ve çalışmalar dilerim :slight_smile: