Nfc yüzük programlama

Merhaba, bir nfc yüzük aldım ürün bu: https://www.hepsiburada.com/smart-ring-akilli-yuzuk-su-gecirmez-size-9-pm-HB00001AI28B

Eğer Robotistandan bu aleti alırsam:Buy 125kHz USB RFID Card - Tag Reader with cheap price

bu yüzüğü programlayabilir miyim? Mesela istanbulkart gibi kullanmak istiyorum telefonumda nfc olmadığı için bu usb nfc aletiyle yapabilir miyim?
Yapabilirsem nasıl yaparım yardımcı olursanız sevinirim

Merhabalar foruma hoşgeldiniz. NFC’lerin iki ana çeşidi vardır. Biri LF diğeri ise HF. LF 125kHz frekans bandında çalışır, HF ise 13.56mHz bandında çalışır. Alıcılar ve vericiler farklı frekans bandında çalışıyorsa okuma/yazma işlemi yapılamaz. Bu yüzükte hangi frekans bandında çalıştığı yazılmamış ancak ucuz olduğundan dolayı yüksek ihtimalle LF kullanılmıştır. Bu da dediğiniz ürün ile okuma yapabileceğiniz anlamına geliyor. Ancak bu ürün bilgisayarlarda kullanılan parola yerine kart okumaya yarayan bir modül. Siz bu yüzüğün içindeki kodu değiştirmek istiyorsunuz. İstanbul kartınızın kodunu kopyalayıp yüzükte kullanmanın ne kadar yasal olduğunu bilmiyorum.
Ben size nasıl kartı kopyalayacağınızı yineden anlatıyım içinizde kalmasın. Ama legal olup olmadığı konusunda bilgim olmadığı için herhangi bir sorumluluğu üstüme almıyorum. Bu tür hazır bir cihaz alarak kartı kopyalayabilirsiniz veya rc522 gibi genellikle arduino projelerinde kulanılan bir kart ile de bu işlemi sağlayabilirsiniz. Kolay gelsin.