Yeniyim ve yardıma ihtiyacım var

Merhaba ben 900 derece dönen FFB li direksiyon seti yapmak istedim arduino kartlar ile sete başladım önce pedal yaptım sonra vites el freni vs. herşey çalışıyor direksiyona gelince işler istediğim gibi gitmedi.

Her neyse direksiyonda yaşadığım sorun şu bütün bağlantılar doğru olmasına rağmen oyunda direksiyon üzerine koyduğum motor çalışmıyor sebebini bulamadım.

https://www.youtube.com/watch?v=hbCjbCfUp0g&t=1498s videoda ki ürünü yaptım ve driverlerini kullandım çalışmayınca aynı ürünlerle yapıp farklı driver kullanan https://www.youtube.com/watch?v=FUZKslSwfaw&t=633s bu arkadaşın videosuna rast geldim ve bağlantılarda oynamaya yaparak kendi verdiği bağlama şemasını kullandım leonardo kartımı sıfırladıktan sonra verdiği driverleri yükledim ve test etmeye çalıştığım da tekrar sorun yaşadım.

Encoderden bilgiler pc ye gidiyor oyunda direksiyonun döndüğü yönü sonra vites arttırma azaltmalar çalışıyor arduino’nun da kendisi çalışıyor görünüyor farklı farklı oyunlarda denedim bazı oyunlarda FFB kapalıydı aktif ettim verdiği yazılımlardan ayarları sertleştirdim vs hiçbir şekilde motorda dönme yok sorun motorda diye düşündüm daha sonrasında motoru kontrol ettim akım vererek motor dönüyor sorun yok. Kullandığım bütün ürünler 0 satın aldım acaba BTS7960B 40 Amper Motor Sürücü Kartında mı sorun var bilmiyorum kendim de 0 dan arduino ya yazıp yapabilecek kadar bilgili değilim önerilerinize açığım iyi para harcadım herşeyi kaldırıp çöpe atmak istemiyorum.

Ve birde sonradan da fark ettim ki pedal,vites,el frenine extradan başka kartlar almama gerek yokmuş hepsini buranın üzerinden de yapabilirmişim ama iş işten geçmişti.

2.arkadaşın verdiği bağlantı şemasını en son kullandım ve şuanda o şekilde duruyor