Arduino super başlangıç seti

Merhabalar iyi günler dilerim. Ben Enes Malik. Sizin sitenizden arduino super set satın aldım. Satın alırken eğitim kitapçığının gönderileceğinden bahsediliyordu ancak paketimi kargodan alıp açtığımda yoktu. Ayrıca paketimin içinde bir adet erkek erkek jumper ve bir adet erkek dişi jumper kablo olması gerekirken bende iki adet erkek dişi jumper kablo var. Ve ayrı olarak pakedin içerisinden MQ-2 Gaz Sensörü çıkmadı. Telefon numaranızı çokça aramama, müşteri hizmetlerine bağlanmama çalışmama rağmen herhangi bir şekilde tarafınızın müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Kargomu daha bu sabah aldım bu şekilde şeylerle karşılaşmak hiç hoş olmadı. Bu işe yeni başlayan biriyim titizlikle ve özenle gitmeye çalışıyorum. Ama bu tarz içerik hataları fazlasıyla canımı sıktı. Yardımcı olup ivedilikle geri dönüş yapmanızı bekliyorum. İyi günler dilerim. Teşekkür ederim…

Merhaba,
Öncelikle yaşadığınız kötü deneyim adına özür dileriz. Ekiplerimiz sorunu hızlıca çözeceklerdir. Kitap konusunda ise e-kitap gönderiliyor. Ona da paket içerisinde gönderilen QR ile ulaşabiliyorsunuz. Ben buraya linkini bırakıyorum oradan da ulaşabilirsiniz. Arduino Uygulama Kitabı – Robotistan Akademi