Bu sitenin moderatörü yok mu

robotistan Youtube kanalında milleti buraya yönlendiriyorsunuz ama kaç tane konu açtım hiçbir moderatör yetkili vs cevap vermiyor…

Moderatörler neden cevap versin? Onlar sitenin düzenini korumaya, ban vs atmaya saygı sınırlarinj aslanları kaldırmaya var. Geçen bir arkadaşı report ettim neredeyse 1 saatte kaldırdilar projeme olan yorumunu. Çalışıyorlar merak etme. Mesala technopat diye forum var onların modları da cevap vermiyor ama post attığınizda Max 5dk de yazınızı vb düzenliyorlar.

1 Beğeni

Kardeşim tam okumamışsın yazdığımı sanırım. Robotistan YouTube kanalında deniliyor ki, forumdan istediğiniz soruyu sorun yetkili arkadaşlar moderatörler vs sorularınıza cevap verecektir… ben de bunu diyorum cevap veren yetkili yok. Neredeler?

Ya tamam bende diyorum ki modlar neden cevap versin

Sen gerçekten okumuyorsun galiba aynı şeyi tekrarlayıp durma. Youtube kanalında moderatörlerimiz cevap verecektir deniyor. Bunu da okumayacaksın ama neyse…

1 Beğeni

empati yapın birazcık adam hangi kabloyu kullanıyım işte kaç volt vermliyim gibi basit soruları araştırmak yerine buraya yazıyor hangi biriyle uğraşacaksınız siz olsanız ?

1 Beğeni

kardeş senin derdin ne? sen kimsin ki böyle boş boş konuşuyorsun. işine bak canımı sıkma. sana mı kaldı bunları söylemek, senin ne haddine! yaşının küçük olduğunu varsayarak uzatmak istemiyorum, benimle doğru düzgün konuş. sorduğum sorulara saçma diyecek bir konumda değilsin, googledan araştırma yaptım net bilgi bulamadım, ve ayrıca youtube kanallarında insanları buraya yönlendirip cevap vermemek ayıptır, üye kasmak için yapılmış bir hareket.

canınızı sıktıysam umrumda değil ve foruma yazı yazıyorsanız evet bana kaldı cevap yazmak ve yaşım küçük değil madem benden büyüksünüz yada yaşınız var mantık kuracak zeka seviyesinde değilmisiniz cevap gelmiyorsa farklı forumlara git herhangi biri senin soruna cevap vermek zorunda değil asıl sen kimsinde insanlardan cevap bekliyorsun bunu bu gece bir düşün bence :smiley: robotistan bir şirket tabiki reklam için açacak ama belliki foruma gelen çoğunluk google kullanmaktan mahrum insanlar olduğu için cevap verecek kadar değer vermiyorlar ve saçma diyebilirim çünkü arduino nano için bile hangi kabloyu kullanmalıyım diye konu açmışsınız bu soruyu bu foruma değil farklı bir foruma yazsanız bile zor cevap alırsınız