Çekilmesini İstediğiniz 3D Yazıcı bilgilendirme Videoları

Merhaba;
Bu konu altında çekilmesini en çok istediğiniz Video içeriklerini merak ettiğiniz sorunların çözümlerini bizlerle paylaşmanızı istiyoruz.

1 Beğeni

Ender 3 v2 flament i noozle a itmeye yarayan o motor (ismini bilmiyorum) flamenti itemedi flament durduğu yerde saydı ve flamentsiz bir şekilde nozle tablayı çok fena çizdi. Tabla ayarını da yandiki x eksenini tutan demir profilleri bir tık gevşeterek yapabilmiştim. Tabladaki yaylı ayarları yapmaya çalıştığımda sonuna kadar sıkmıştım ama hala daha sıkmam gerekiyodu bende böyle bi çözüm buldum. Bu flamentin nozle a gitmeme sebebine gelirsek ben şahsen x motorunun bağlı olduğu çubuğun buna sebep açtığını düşünüyorum yağ motorların arasına kaçtı flament yağlandı ve motorflamenti ittiremedi bu yüzden de tavla çizildi diye düşünüyorum fakat bir kez daha aynı işlemi yapmaya çalıştığımda elimle vanayı çevirdiğimde hala daha flamentin hareket etmediğini gördüm. Yani aldığım ürün üretim hatasından dolayı çizildi ve bana bi maliyet çıkardı ben bunu bana satan firmadan ücretsiz bir şekilde talep edebilirmiyim? Ve aklıma takılan birşey var benim yazıcım neden diğer 3 v 2 ler gibi değil? Yani videoları izliyorum tüm 3 v 2 ler baskıdan önce her köşeye dokunuyo ve test ediyo benim makinamda ise sadece sol alt kçşeye gidip ordan başlayarak çizmeye çalışıyo litfen bu konuda bana yardımcı olun yarı yolda kaldım. Tüm maaşımı bu yazıcıya vermiştim

hocam s1 plus cihazım var, sonic pad ile beraber kullanıyorum… dilimleyici olarak orca slicer kullanmak istiyorum fakat bununla alakalı çok fazla bilgi yok internette. eğitim video serisi şeklinde hazırlanabilirse harika olacaktır.