Ender 3 v2 sıcak uç kısmı erimiş bir şekilde geldi

selamlar iyi forumlar 02,06,2021 tarihinde aldığım ender 3 v2 yazıcının (hayatımda ilk defa aldım) sıcak uç kısmı yok bir şekilde erimiş bir şekilde geldi kurulum yaparken dikkat etmedim ancak kalibre ederken tablayı çizmeye başladı teknik ekiple şu an iletişime geçtim haber bekliyorum sizide bilgilendirmek istedim gelişme olursa yazarım buraya iyi forumlar

Sanırım aşağıdaki resimde yer alan nozzle parçasından bahsediyorsunuz. Uç kısmın resmini atabilmeniz mümkün mü? Nadiren de olsa imalat aşamasında hatalı üretilebilen bir parçalardan bu. O yüzden size de hatalı ulaşmış olması normal sayılabilir ancak merak ettim yine de. Çok yüksek sıcaklıklara dayanabildiği için erimiş halde gelmesi ilginç geldi bana.

Teknik ekip yardımcı olup sorununuzu çözer muhtemelen. Ancak eğer dediğim gibi bahsettiğiniz parça nozzle ise kendinizde bir tane alıp değiştirebilirsiniz isterseniz. “Ender 3 V2 nozzle” şeklinde bir arama yaparak internette bulabilirsiniz parçayı. Oldukça uygun fiyatlı bir parça. Hatta normalde ender 3’lerin içinde bir tane yedek koyuluyor bu parçadan. Kutuya bakın, belki vardır.

iade işlemini başlattım dediğiniz o parça kutu içerisinden çıkmadı müşteri hizmetleri ile gürüştüm kargo adreslerini aldım yarın kargoya gidicem yazdıkların için teşekkürler

1 Beğeni