ISD1820 ve SD Kart kullanımı

Merhabalar, konuyu açmadan önce bir kaç gündür denemeler yapıyorum fakat başarılı olamadım.

Yapmaya çalıştığım şey, Arduino uno ve ISD1820 kullanarak bir ses kaydedici tasarlamak. Elimdeki malzemeler, arduino uno, ISD1820, SD Card Modul, anahtar ve hoperlor.

Anahtar açıldığında, 1 saniye bekledikten sonra, hoperlör’den 1 saniye uyarı sesi gelsin ve hemen arkasından kayda başlasın istiyorum. Anahtar kapatıldığında kayıt sonlandırılsın ve sd card modülüne bunu bir ses dosyası olarak kaydetsin. İşlemi her tekrarladığımda yeni ses dosyaları artacak şekilde isim alsın (örn: record000001.wav - record000002.wav vb). Çok fazla deneme yaptım. Son yaptığım denemede ses dosyası kaydedildi ama bozuk veya açılmıyor. Gözüme çarpan bir detay ise bütün dosyaların 0kb olması.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Fazla bilgim yok Chat GPT’den yardım alıyorum aralıklarla. O da bayağı karıştırıyor işleri. Oluşturduğum bir kaç çalışmayan kod var. Onları da paylaşabilirim. Nerelerde hata yaptığımı görmüş olurum.

merhaba benzer bir sorun yaşıyorum çözüm bulabildiniz mi