nRF24L01 hatasi

Arkadaşlar selamlar projemde bir sorun yaşıyorum ama sorun yazilimda mi nRF24L01 de mi anlamadim

kod kisminin altinda veren hata ise şoyle: arduino:1.8.16(Windows mağazası 1.8.51.0) (Windows 10) kart: arduino uno

Yanıp sönme:1:10: önemli hata: nRF24L01.h: boyle bir dosya veya dizin yok

#include
<NRF24L01.h>

^~~~~~~~~~

Derleme sonlandirildi
Çıkış durumu 1

NRF24L01.h:boyle bir dosya veya dizin yok

Bu rapor ile daha fazla bilgi olurdu "Derleme sırasında ayrintili ciktiyi goster dosya-> tercihler’de secenek etkinlestirildi

Yardimci olursaniz cok sevinirim arkadaslar

Anladığım kadarıyla Arduino IDE de NRF24L01 kütüphanesi yok. Varsa silip yeniden kurmayı dener misiniz?

1 Beğeni

Bu kütüphane dosyasını Arduino nün dosya yolundaki library klasörüne atmayı deneyin, veya Arduino aracından Taslak sekmesindeki library ekle>ZİP KUTUPHANESİ EKLE yoluyla kütüphaneyi yükleyin

1 Beğeni

yukarda attığınız dosyayı nasıl indireceğiz yani o linke girince karşıma bir sürü şey çıkıyor hangisine tıklamalıyım bilmiyorum yanıtınız için teşekkürler

https://github.com/nRF24/RF24/archive/refs/heads/master.zip bu linkten deneyin otomatik başlatacaktır

ha onu yaptım sağolun başka bir sorun var şu an kod yazamıyorum kod bulamadım yani içerisinde (nrf servo joystickin bulunduğu)