Reçine Baskısı Yapan SLA/LCD Printerlar

Herkese selamlar :crossed_fingers:
Yakın zamanda Robotistan YouTube Kanalında Creality’nin yepyeni LCD Reçine yazıcılarını inceleyeceğim! Aynı zamanda stoklarda da satışa açılacak. Bu yazıcılar hakkında merak ettiğiniz ve incelememi istediğiniz konuları vb her şeyi burada benimle paylaşabilirsiniz.

not: yeni konu yaratan forum kullanıcıların adı videoda geçecektir.

İyi forumlar :slight_smile:

1 Beğeni

Selamlar,
Öncelikle robotistanda seni görmek en az senin kadar bizi de sevindirdi. Şimdiki kariyerinde başarılar dilerim :+1:. Merak ettiğim konulardan birisi reçine yazıcısı normal 3d printerlerden gerçekten çok daha hızlı ve ayrıntılı mı baskı yapıyor? Bunu normal ve reçine printerleri aynı baskıyı aynı anda başlatarak karşılaştırabiliriz(Mümkünse baskı bir figür olsun.). Onun dışında güç tükettimi, makinenin yapısındaki parçaların işlevi, çalışma mantığı, ses seviyesi, basılan madde gibi şeyleri merak ediyorum. Yeni videoyu heyecanla bekliyorum. Kolay gelsin. :blush:

1 Beğeni

Merhaba,
Electro’nun da dediği gibi seni robotistanda görmek bizi çok sevindirdi ilerki zamanlar için başarılar dilerim :smiley:. Daha önce sla yazıcılar ile çalışmama rağmen iç yapısı hep beni şaşırttı ve detaylı inceleyemedim inceleme fırsatın olursa iç yapısından bahsedersen iyi olur.
Heyecanla bekliyorum :crossed_fingers:

@Huseyin_Avni Ben de iç yapısını çok merak ediyorum ama içini açıcaklarını zanetmiyorum. Açsalar hiç fena olmaz ama hee :joy:

Evet bencede hiç fena olmaz :grinning_face_with_smiling_eyes:

Selamlar,
iyi niyetleriniz beni çok mutlu etti öncelikle çok teşekkür ederim. Videonun ilk kayıtları tamamlandı videoda sizlerin de isteklerine elimden geldiğince cevap verdim bu işleyiş çok mutlu etti beni her videoda bunu uygulamayı planlıyorum :slight_smile:

2 Beğeni