Sigara Tiryakiliği Son Bulsun Veya Eksilsin

Öncelikle merhaba arkadaşlar bu konu çoğu insanı yani genellikle sigara tiryakilerini ortaya koyuyor bu yüzden bu yolu çıkarak gerçekler ile yüzyüze kalmaya başlayan birer birey olalım projem şöyle elektronik sigara paketi insan sürekli bir sigara yakmak ister ve paketi çıkarıp bir sigara yakar ve bunu sürekli yapmaya başlarlar benimde amacım burdaki sigara kullanımının düşürülmesi ve sağlıklı bir şekilde kişinin kendini terbiye etmesidir terbiye derken tabiki sigarayı alışkanlık hâlinden çıkarmak demek istedim :grinning_face_with_smiling_eyes: elektronik paket dijital bir ekrana sahip ve alttan girmeli silah şarjöru tipinde bir sigara şarjörü siz istediğiniz gibi saat ve dakika ayarı yapıp programı başlatıyoruz ve şarjörü taktiktan sonra ayarlanan zaman diliminde Alarm çalar ve sigara paketi Bir âdet sig@ra çıkarıyor ve gerçekten insan bu sayede nevsinede hâkim olabiliyor her türlü fikir ve düşünceye kesinlikle açığımdır şimdiden teşekkürler herkese iyi günler dilerim :smiling_face_with_three_hearts::grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Beğeni

Merhabalar,
Çok güzel bir proje fakat bence dediğiniz şarjör yapısından ziyade bir kere doldurulup paket bitene kadar bir daha açılamayan bir kutu daha iyi olur :+1:

1 Beğeni

Merhabalar önceden bende böyle düşünüyordum ama fikir değişikliği sürekli ortaya çıkan bir araçtır şimdiden teşekkürler destek ve fikirleriniz için çok sağolun :grinning_face_with_smiling_eyes::hugs:

Merhaba,
Evet gayet güzel bir proje. Ancak bir kaç eksiği var mesela kişi sigara almaya çalıştığı zaman elektrik versin. Çünkü sigara almak için kutuyu kırabilecek kişileri biliyorum. Bunu sigara almak için basılan buttondan ayrı bir button daha çekilir ve o buttonu bir yüksek gerilim trafosuna bağlanılarak kişiye hafif bir halay oynama hissi getirir. :smiley:

2 Beğeni

Ve herkese teşekkürler proje çözümlenmesi ve gelişimi devam ediyor emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim :smiling_face_with_three_hearts::grinning_face_with_smiling_eyes: