Sipariş Onay Mesajı

Merhaba, sitenizden alışveriş yapmaya çalışıyorum fakat yaklaşık yarım saattir onay mesajı gelmiyor. Bununla ilgili bilgisi olan birileri var mıdır acaba burda?

Merhaba,
Daha onaylanmamış olabilir. Tahminimce yarın kargoya çıkar :smiley:

Merhabalar,
Onay mesajı derken ödeme kısmındaki 3D Secure onay SMS’ini bahsediyorsanız o zaman kartınızda bir sıkıntı vardır. Eğer kartınız online alışverişe açık değilse veya bankanız tarafından pasif hale getirildiyse SMS gönderilmeyecektir. Ayrıca eğer SIM kartınızı değiştiyseniz veya başka bir operatöre numaranızı taşıdıysanız da SMS gelmeyecektir, bankanızı arayıp bu durumu bilgilendirmeniz gerekir. Son olarak, kartınızın limitini kontrol etmeyi unutmayın

Onay mesajı derken sipariş onay e-postasından bahsediyorsanız endişelenmenize gerek olduğunu düşünmüyorum. Robotistan tarafındaki onay süreciyle bilgim yok ancak onay mesajları siteden siteye göre değişebiliyor. Bazı siteler siparişlere otomatik onay yaptığı için e-posta direk geliyor, bazı siteler manuel olarak kontrol edip onayladığı için mesaj daha geç geliyor.

Sorun yaşamaya devam ederseniz yarın sabah İletişim Formu | Robotistan.com adresinden mesaj göndermeyi deneyebilirsiniz.

eksik yazmışım ben kusura bakmayın. sms onayı için mesaj gelmiyor aslında. kendim sipariş vermeyi onaylıyamıyorum.

şöyle kapıda ödeme seçeneğiyle almaya çalışıyorum siparişi onaylamak için telefonunuza gelen kodu girin diyor ama sistemden sms gelmiyor. 2 farklı numara denememe rağmen başarısız oldum. bankacılık 3d securty onayı değil aslında sorun.

Hmm, o konuda pek bilgim yok. En iyisi siz iletişim kısmından mesaj atın. Yarın sabah muhtemelen size geri dönüş yaparlar. Siz bu gece yine de son bir kez daha deneyin, alamazsanız da sıkıntı olmaz zaten, bu saatte kargoya verilemeyeceği için. Yarın sabah 15.00’a kadar sorun çözülürse yine aynı gün içinde kargoya verilir.

Ayrıca emin değilim, yanlış bilgi vermek istemem ancak sanırım pandemi başlangıcında kargo şirketleri kapıda ödeme hizmetlerini durdurmuştu bi süreliğine. Belki hata bundan kaynaklanıyordur. Şu anlık devam ediyor mu
bu bilmiyorum tabi.

En iyisi iletişim sayfasından mesaj atmanız sanırım.

teşekkür ederim ilginiz için. mesaj attım artık cevap beklicem :slightly_smiling_face:

Sorun çözüldü. Sanırım yoğunluktan dolayı onay sms i gelmiyormuş. Az önce tekrar denedim ve geldi.

1 Beğeni