SixFab Arduino GPRS / GPS Takip - GSM Shield İnternete Bağlanamıyorum

Aşağıdaki linkteki ürünü satın aldım. Kendi kütüphanesinde örneklerde bulunan “tracker_test” kodlarını deniyorum. Cihaz bir türlü internete bağlanmıyor. “SendSMS” örneğini denedim sms çalışıyor, fakat cihaz internete bağlanmıyor cihazın üzerinde bulunan yeşil ışık yanmıyor. Ekstra anten takarakta denedim fakat yine çalışmadı. m2m ve normal hat ile de deniyorum.

Anten Linki : Buy LTE-N-054 - Active Internal GPS Antenna with cheap price

Merhabalar foruma hoş geldiniz. Taktığınız SIM kartının pin şifresi var mı? Var ise SIM kartını başka bir telefona takarak kaldırıp tekrardan dener misiniz :slightly_smiling_face:

Sim kartın pin şifresi bulunmuyor. M2M hat ile mi çalışıyor normal hat ile mi çalışıyor? İkisini de denedim çalışmıyor, sms çalışıyor fakat internete bağlanmıyor

Aynı sorun bizde de var. Bu sixfabla alakalı hiç kaynak yok maalesef. İnternete bağlayıp POST istek atacağız API adresimize bir türlü beceremedik. Sen çözüm bulabildin mi güncel durum nedir?

Merhabalar,
Ben de yeni aldım ama bağlanamıyorum! Hataler veriyor. İşin garip tarafı Robotistan örnek sayfasında da aynı hatalar görünüyor.

Kolay gelsin,
Mucip:)

Merhabalar,
Çok enteresandır?! Satışta ama bileni yok!!!
İade edeceğiz mecbur… :frowning:

Kolay gelsin,
Mucip:)